Ar žinote kad zebra.lt, takas.lt ir zmail.lt. paštai nustos veikti 2017.01.31 dieną?

Ar žinote kad zebra.lt, takas.lt ir zmail.lt. paštai nustos veikti 2017.01.31 dieną?

Dauguma iš mūsų Elektroniniu paštu naudojasi kiekvieną dieną, be to elektroninio pašto adresai tampa kaip ir antruoju mūsų identifikatoriumi. Išmanūs telefonai, Planšetės net neleidžia instaliuoti jokių programų, kol savo išmaniojo įrenginio „nepririšame“ prie elektroninio pašto adreso.Tas pats ir su mūsų VMI ar dauguma kitų didžiųjų įmonių, nes jungiantis prie paslaugų tiekėjų el.pašto adresą adresas tuo pačiu yra ir „Vartotojo vardas“ .
KOL DAR NEVĖLU -Tiems kurie naudojasi elektroniniais paštais , kurių plėtiniai baigiasi zebra.lt, takas.lt ir zmail.lt.
REKOMENDUOJAME :
1. Susikurti nemokamą el paštą pas „didžiuosius“ el.pašto tiekėjus GMAIL.com ;
Yahoo.com ; Outlook.com ; mail.yandex.com ar aol.com
2. Įeiti į savo el.pašto zebra.lt, takas.lt ir zmail.lt paskyrą ir padaryti peradresavimus į savo naują el. pašto adresą.

3. NEPAMIRŠKITE pakeisti savo el.pašto adresą visuose naudojamuose įrenginiuose (telefone,planšetėje, kompiuteryje ir t.t) į naująjį Jūsų el.pašto adresą. Nepakeitus rizikuojate prarasti tiek ateinančius laiškus, tiek ir informaciją sukauptą Jūsų paskyrose.  Tinkamas pavyzdys yra skaitliukų rodmenys ir apmokėjimai atvaizduojami Jūsų elektros tiekėją ar kitų komunalinių paslaugų tiekėjų interneto puslapiuose. Analogiškai yra su prisijungimais prie Jūsų paskyros manoVMI.lt
ar draugas.lt svetainės,o pamiršus slaptažodį, pasikeisti galime tik paspaudus patvirtinimo nuorodą , kuri bus išsiųsta registracijos metu nurodytu el pašto adresu.

4. Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyko tai atlikti, kreipkitės į Mūsų specialistus ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *