Kompiuterių priežiūros sutartis

Kompiuterių priežiūros sutartis padės Jums sutaupyti.  Esame paskaičiavę, kad įmonėms turinčioms mažiau nei 20 kompiuterinių darbo vietų neapsimoka turėti kompiuterius prižiūrinčio darbuotojo etato. Paskaičiuokim.  IT specialistas kainuoja ne mažiau 90€  į dieną ir taip visas 22 darbo dienas. Mūsų IT specialistas kainuos Jums tik tiek kiek dirbs Jums. Kompiuterių  pasaulyje viskas keičiasi ypatingai greitai, todėl mūsų specialistai kiekvieną dieną dirbdami savo darbą neatsilieka nuo šio beprotiškai greitai kintančio pasaulio naujienų. Kompiuterių priežiūros sutartis leidžia operatyviai reaguoti į vykstančius pasikeitimus "užkamšydant" kompiuterinio saugumo spragas, o pašalinant galimas grėsmes. Tad dirbkime kartu -kiekvienas savo darbą.

Sudarius priežiūros sutartį visi profilaktikos ir priežiūros darbai atliekami planingai. Visi nenumatyti sutrikimai šalinami greičiau, tuo užtikrinant Jūsų įmonės nepertraukiamą darbą ir atitinkamai mažesnes sąnaudas kompiuterių priežiūrai. Atlikę Jūsų kompiuterinio ūkio inventorizaciją pateiksime suvestinę apie turimą techniką ir jos būklę, bei rekomendacijas padėsiančias išvengti bereikalingų išlaidų.

Visada patarsime dėl naujos technikos įsigijimo, nes neretai kelių eurų kainų skirtumas iš esmės gali pakeisti perkamos technikos našumą.

 

float1

services

We help you relax so you can go within and begin your work. This helps you reflect so you can enjoy your life.

View Services

Gallery

our work

See the work we do around the world. Be inspired to join us on our mission to make the world a better place.

Our Work

Ocean-Squid

contact us

Contact us to see what we can do for you. We can help you by giving you free advice or you can join us on a retreat.

Contact Us

Tyler-Beach
Jennifer